Kontaktujte nás: 608 480 590 | info@elisacomputer.cz

 ELISA Computer s.r.o.

Firma ELISA Computer s.r.o. vznikla v roce 2004. Nový název firmy byl důvodem transformace z původní společnosti. Rozšířili jsme svojí působnost, jelikož centrála je v Klatovech a pobočka ve Strakonicích. Na poli výpočetní techniky konkrétně návrhy a realizace datových i telekomunikační sítí, správa sítí, prodej i servis počítačů a notebooků, prodej a správa serverů, periferií, tiskáren, LCD atd., připojení k Internetu, tvorba WWW stránek, návrh a realizace kamerových systémů, EZS, realizace fotovoltaických ostrovních systémů, prodej pokladních systémů a nyní připravených na EET, prodej HiFi, školení uživatelů apod. působíme více jak 20 let. Tyto aktivity v oboru IT jsou podloženy množstvím certifikátů, realizovaných sítí, prodaných počítačů, periferií a tím hlavním, spokojenými zákazníky. Naleznete nás také na webové adrese www.elisacomputer.cz

 Pokladny a pokladní systémy

Pokladny a pokladní systémy jako takové nejsou standardní spotřební zboží a jak u samostatných pokladen, tak při komplexních instalacích jsou vyžadovány velmi dobré znalosti problematiky pokladen, znalosti software pro programování pokladen a pokladních systémů, a také obecné technické znalosti. Z důvodu zajištění bezchybné a správné funkce (naprogramování, propojení pokladen na další periferie, instalace software a další...) může instalace provádět pouze firma / osoba / technik, která absolvovala servisní školení na pokladny Quorion, Consulta a Optima.

 Pokladní software Conto

Moderní, vysoce modulární a konfigurovatelný software pro prodejní místa s integrovanou podporou šifrované komunikace vyžadovanou připravovaným zákonem o evidenci tržeb EET dle tzv. chorvatského modelu. Svými možnostmi umožnuje použití jak v malém obchodě, tak ve velmi náročném provozu. Je postaven na robustní a moderní databázi SQL, sdílení informací a propojení na další software lze s vestavěnou podporou formátu XML provádět velmi snadno.Software je vyvíjen týmem špičkových programátorů, pod neustálým dohledem zkušených odborníku v oboru pokladen a systémů.

To nejdůležitější, co je třeba vědět ohledně EET

Zde ke stažení v PDF EET_info. Poslední aktualizace 10.10.2016.