OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: 608 480 590 | info@elisacomputer.cz

Registrační pokladna QMP 50 2xRS/USB/OL černá

Pokladna serie QMP 5x je moderní flexibilní pomocník pro Vaše podnikání. Nový software pokladen umožňuje dokonalé přizpůsobení pokladny v podstatě jakémukoliv požadavku zákazníka. Za velmi příznivou cenu získáte pokladnu s nadstandardními funkcemi.

Qu  


Moderní design, progresivní modulární systém, příznivá cena, špičková německá kvalita a jednoduché programování dávají pokladnám vynikající předpoklady stát se Vaším spolehlivým partnerem v podnikání.

• Tiskárna 58mm termo EasyLoad 20ř/sec
• Podsvícený grafický displej 192x32 px (obsluha i zákazník)
• Snadné programování softwarem Qprog
• Volitelné finanční zprávy, zprávy obsluhy
• Přehled prodaných položek
• Elektronický journal 20000 řádků
• Programovatelné přirážky a slevy
• Oprava chyby, storno, refundace
• Plně programovatelná klávesnice
• Kopie účtu, možnost vypnutí tisku účtu
• Grafické logo
• Připojení PC, modemu, digitální váhy
• Port USB pro komunikaci pomocí moderních PC bez portu RS232
• Cizí měny, automatický přepočet
• Tréninkový mód, 8 obsluh
• 100 skupin zboží, 10 oddělení
• max. 10000 PLU
• 2 cenové hladiny, 2 cizí měny
• připraveno pro pokladní zásuvku RJ11 9V
• Provedení - barva černá
• Váha 2.0 kg
• Rozměry ŠxVxH 300 x 260 x 210 mm

Kat.číslo: QPO.151900502 + QEE.BOXSET, Záruka (měsíců): 24

Cena bez DPH: 8 892,00 Kč
Cena s DPH: 10 759,00 Kč
Poplatek PHE a SNC je zahrnut v ceně

Mobilní tiskárna Birch včetně pouzdra

Přenosná, tiskárna účtenek a čárových kódů, velmi malých rozměrů za velice příznivou cenu, to je Birch BM C02. Díky kompaktní velikosti, flexibilnímu připojení a jednoduché obsluze ji můžete mít stále u sebe, což Vy i zákazníci jistě oceníte.
Praktická tiskárna účtenek velmi malých rozměrů a nízké váhy ale s velkou výdrží baterie otestovaná prro pokladní SW Conto.

Na jedno nabití zvládne 8mi-15tihodinovou směnu v plném provozu, nebo 7 dní ve stand-by režimu.
Vhodná zejména do pohostinství, kioskového prodeje apod...
Široká škála použití, jelikož je připojení tiskárny možné přes USB, Bluetooth nebo RS232.
Celkový komfort snadné obsluhy doplňuje plná kompatibilitě s Windows, Android a Linux systémy. Praktické pouzdro v základní ceně tiskárny.

Kat.číslo: 303693, Obj.číslo: 303693, Záruka (měsíců): 24

Cena bez DPH: 3 350,00 Kč
Cena s DPH: 4 054,00 Kč
Poplatek PHE a SNC je zahrnut v ceně

Mobilní prodej Conto - Acer Iconia Tab 8W + Conto Mini + Mobilní tiskárna Birch BM-C02

Výkonný tablet s operačním systémem Windows 10 a 8“ displejem v kombinaci s letitou praxí osvědčeným software Conto Mini a mobilní tiskárnou Birch je spolehlivým partnerem pro podnikatele, kteří si váží svého času. Vše připraveno pro EET. Pozor žádné měsíční poplatky!!!


Tablet Acer Iconia Tab 8W Čtyřjádrový procesor Intell® Atom™ nabízí výkon pro multitasking, ať již hrajete hry, přehráváte videa nebo procházíte web. Získáte také systém Windows 10. K tomu přidejte baterii, která vydrží 8 hodin na jedno nabití, a jste připraveni na mobilní pokladní prodej. Tablet Iconia Tab 8 W má atraktivní a jednoduchý design, je jak lehký, tak tenký. Úzký rámeček poskytuje větší displej a stále dobře padne do ruky. Stylový a funkční vzor příjemný na dotek na zadní straně navíc umožňuje jednodušší uchopení.

Kat.číslo: QPP.MOBSET1, Obj.číslo: 507971SET, Záruka (měsíců): 24

Cena bez DPH: 10 680,00 Kč
Cena s DPH: 12 923,00 Kč
Poplatek PHE a SNC je zahrnut v ceně

LYNX POS 15" dotykový systém Conto Basic Win10

Dotykový AllInOne POS systém s dotykovým displejem, tiskárnou účtenek EPSON, operačním systémem Windows 10 a moderním výkonným pokladním software Conto Basic. Vhodný pro restaurace s jedním pokladním místem.

Moderní, výkonný pokladní software Conto pro restaurace a obchody připravený pro evidenci tržeb (EET). Vhodný pro restaurace a obchody s jedním pokladním místem, bez nutnosti evidovat sklad (skladový modul lze dokoupit). Pokladní software Conto Basic je určen pro malé restaurace s jedním pokladním místem, které vyžadují pouze jednoduchou a rychlou obsluhu, bez rozšiřujících funkcí a modulů jako sklad nebo kalkulace. Systém nabízí důležité restaurační funkce jako objednávky do kuchyně, účtování na stoly, pokoje a zákazníky, převody stolů a položek, jednoduché rozúčtování stolů. Další moduly a rozšíření lze dokoupit. Pasivně chlazený počítač LYNX s operačním systémem Windows 10 SSD disk 30GB, Intel® Celeron® dual-core J1800, 2GB DDR3 RAM Stojan pro monitor a počítač s dvěma možnostmi nastavení sklonu monitoru Dotykový monitor ASUS LCD 15“ model VT168Pokladní software Conto Basic Pokladní tiskárna Epson TM-T20II – 80 mm termotiskárna s řezačkou Rozměry v poloze 1 (Š x V x H) mm: 380 x 250 x 330 Rozměry v poloze 2 (Š x V x H) mm: 380 x 270 x 330 Technické specifikace se mohou změnit bez přechozího upozornění. Obsah aktuálního balení se může lišit i v závislosti na datu prodeje. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Kat.číslo: 309014, Obj.číslo: 309014, Záruka (měsíců): 24

Cena bez DPH: 19 990,00 Kč
Cena s DPH: 24 188,00 Kč
Poplatek PHE a SNC je zahrnut v ceně

Pokladní software Conto

Moderní, vysoce modulární a konfigurovatelný software pro prodejní místa s integrovanou podporou šifrované komunikace vyžadovanou připravovaným zákonem o evidenci tržeb EET dle tzv. chorvatského modelu. Svými možnostmi umožnuje použití jak v malém obchodě, tak ve velmi náročném provozu. Je postaven na robustní a moderní databázi SQL, sdílení informací a propojení na další software lze s vestavěnou podporou formátu XML provádět velmi snadno.Software je vyvíjen týmem špičkových programátorů, pod neustálým dohledem zkušených odborníku v oboru pokladen a systémů.

Dostupné varianty software

Základní modulyConto MiniConto BasicConto StandardConto Max
Rozšířené obchodní funkce -
Restaurační funkce -
Kalkulace a sklad - -
Síťová verze, externí sklad - -
Statistiky prodejů - - -
Zákaznické slevy a plánování - - -
Rozšiřující moduly
Modul mobilní číšník Orderman - - - -
Modul xml export import - - - -
Modul hromadné operace - - - -
Modul extra závěrky - - - -
Modul platební terminál - - - -
Modul rezervace stolů a pokojů - - - -

Ceny na vyžádání.